Florakade 476 GRONINGEN

Florakade 476 GRONINGEN

vraagprijs € 239.500 k.k.

Appartement - woonoppervlakte 81 m2 -

vraagprijs

€ 239.500 k.k.

Kenmerken

Overdracht
StatusVerkocht
Prijs€ 239.500 Kosten koper
Aanvaardingin overleg
meer gegevens minder tonen
Refresh to make it work.

Contact met de makelaar

Omschrijving

Heerlijk wonen op de hoogste etage met een fenomenaal uitzicht kan nu in dit ruim opgezette en moderne 4-kamer appartement.

Met een ligging op de derde verdieping, zonder bovenburen, geniet je van een prachtig uitzicht en extra veel privacy. Aan de voorzijde het uitzicht over het Van Starkenborghkanaal met imposante schepen en sfeervolle pleziervaart en aan de achterzijde heerlijk de zon tot laat in de avond op je ruime balkon.

De locatie binnen de ring van Groningen, in de gewilde Florabuurt, maakt dat je aan de Florakade op het centrum van de stad gericht bent en toch heerlijk woont op een rustige plek. Binnen 10 minuten fiets je naar de Grote Markt en met de auto zit je zo op de ring naar de A7 en A28. Ook het openbaar vervoer is dichtbij.

Er zijn in de directe buurt veel winkels te vinden, zoals meerdere supermarkten, maar ook de grootwinkelbedrijven aan het Sontplein en het UMCG zijn dichtbij. Voor een beetje ontspanning waai je even lekker uit langs het kanaal of doe je een rondje door het prachtige Pioenpark.

Indeling appartement:
Begane grond: Er is een afgesloten entree met intercom, brievenbus en trapopgang. Achter het appartement bevindt zich een berging (5m2).

Derde verdieping: Via het stijlvol gebouwde trappenhuis loop je met een makkelijke trap richting de derde verdieping.

Hier is de entree met een ruime hal, meterkast en toilet met leuke retro tegeltjes. Er is een heerlijke woonkamer met veel ruimte (36m2). De woonkamer is verdeeld in een voorkamer en eetkamer. De kamers worden gescheiden door mooie suitedeuren. Vanuit de woonkamer heb je een prachtig vrij uitzicht en kijk je via een erker langs het hele kanaal richting de Oostersluis. De eetkamer is ruim. Er is plaats voor een grote eettafel en er is toegang tot een ruim balkon met de hele middag, tot laat de zon.

Vanuit de woonkamer kun je naar de tweede hal, die toegang geeft tot twee ruime slaapkamers (11 en 10 m2) met inbouwkasten. De slaapkamer aan de voorzijde van het appartement geeft toegang tot een tweede balkon. In deze hal is ook een ruime inbouwkast.

De keuken is voorzien van een modern keukenblok, met inbouwapparatuur oa: gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi oven-/magnetron. Vanuit de keuken is er ook toegang tot het balkon.
De gemoderniseerde badkamer is voorzien van een ruime douche en een wastafelmeubel met een moderne look en feel.

Kortom: een super leuk appartement op een bijzonder plekje!

Bijzonderheden:
- Actieve en gezonde Vereniging van eigenaren: Bijdrage €91,90 p.mnd.
- Kunststofkozijnen en op 1 ruitje na, geheel dubbelglas.
- CV middels HR combiketel 2013 eigendom.
- Keuken en badkamer in moderne kleur en stijl.
- Twee balkons.
- Verhuur alleen toegestaan in eerste lijn.
- Woonoppervlak: 81m2.
- Snelle aanvaarding mogelijk.

Delen op socialmedia

Helaas..
Dit object is niet meer beschikbaar

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.
Bel ons op 050 3182118 voor direct contact.

Contact opnemen